1 2 3 ... 10 >
Hamile Giyim

Hamile Giyim


Hamilelik dönemi anne adayları’nın bedenen ve ruhen zorlandığı bir süreçtir. Bu süre içerisinde yaşanan zorluklar olmasına rağmen heyecanlı bir bekleyiş hakimdir. Rahim içerisinde bebeğin gelişimi ile birlikte karın bölgesinin büyümeye başlaması sonucunda, ilerleyen sürecin daha zorlu olabileceği ve tüm ihtiyaçların kısa süre içinde temin edilmesinin sağlıklı olacağını söylemek yerinde olacaktır. Hamilelik süreci içinde fizyolojik yapının sürekli değişken olmasıyla birlikte zaman zaman anatomik yapılarda da farklılık olabilmektedir. Bu nedenle hamilelik sürecinde kıyafet seçimi de bu dönemde anne adaylarımızı zorlamaktadır. Annelerimiz, zor dönemlerinde kıyafet seçimi konusunda da sıklıkla zorlanmaktalar. Son dönemlerde özellikle Hamile Giyim konusunda bir çok firma anne adaylarını düşünerek 10 ‘ larca model üretmektedir. Markalarımızı ve ürettikleri ürünleri kısaca inceleyelim.
 

Hamile Giyim Modelleri


Hamile elbise modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler ürünün kumaşı, bedeninize tam olup olmayacağı, esneme oranının ne kadar olduğu, alerjen yapıp yapmayacağı gibi bir çok kriteri göz önünde bulundurmalısınız. Hamile kıyafetleri normal kıyafetlere göre daha bol ve esnek yapıda olduğundan vucudunuzun şeklini kolayca alacaklardır. Satışını yaptığımız tüm hamile elbise seçenekleri tüm bu özellikleri kapsamakta olup güvenle istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Hamile giyimde bir çok alternatif model bulunmakta olup bunlardan başlıcaları hamile jean, kışlık hamile elbiseleri, hamile kot pantolon gibi giyim tarzınıza hitap eden tüm ürünleri satın alabilirsiniz.
 

Effortt Hamile Giyim Modelleri


Son döneme damga vuran bir çok anne adayı’nın memnun kaldığı ürünlerin başında gelen Effortt markası üretmiş olduğu lohusa pijama, lohusa gecelik, lohusa sabahlık, emzirme özellikli lohusa pijama takımları ile şıklığınıza şıklık katmaktadır. Ürettiği modellerin özellikle kumaşları 4 mevsim kullanılabilmektedir. Fiyat ve kumaş kalitesi olarak annelerimizin aşırı sıklıkta tercih ettikleri ürünlerin başında gelmektedir.
 

Mecit Hamile Giyim Modelleri


Yıllardır bildiğimiz hiç eskimeyen yenilikçi yapısıyla gündemi takip eden Mecit firması ilk günki heyecanı ile bir birinden güzel modeller üretmeye devam etmektedir. Kullandığı kumaş özelliklerine göre kış sezonu ve yaz sezonu olarak her iki sezona göre üretim yapmaktadır. Kış sezonunda yapılan üretimlerde kumaşlar genel olarak biraz kalın üretilmektedir. Üretimleri arasında mecit lohusa pijama modelleri, lohusa gecelik kombin modelleri, lohusa sabahlık modelleri ile hastanede ve evinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, birbirinden güzel modelleri mecit farkıyla deneyebilirsiniz.
 

FC Fantasy Hamile Giyim Modelleri


Modelleri ve Şık tasarımları ile gündemde olan Fc Fantasy markası tıpkı mecit firması gibi genel olarak kış ve yaz sezonu olmak üzere her iki sezon için üretim yapmaktadır. Kış sezonu kullanılan kumaşlar genel olarak kalın olmaktadır. Fantasy markası şık ve modern tasarımları nedeniyle anne adaylarımız tarafından en çok bilinen markaların başında gelmektedir. Her sezona damgasını vuran modelleri arasında özellikle Fc Fantasy lohusa pijama takımı, Fc Fantasy lohusa gecelik takımı, Fc Fantasy lohusa sabahlık modelleri bulunmaktadır.
 

Bone Hamile Giyim Modelleri


Kış ve yaz sezonuna özel olarak hazırlanan Bone Club markası özellikle kumaş seçimi konusunda, annelerin rahat hareket edebileceği ve iç göstermemesi için penye kumaşları sıklıkla tercih etmektedir. Bone Hamile elbise modelleri sayesinde hamilelik sürecinde hem kendinizi daha özel hissedeceksiniz hem de likralı kumaşlar ile komforun tadına varacaksınız.
 

Xses Hamile Giyim Modelleri


Hem şık hem kaliteli hemde en uygun hamile giyim modellerini bulabileceğiniz Xses firması, önden düğmeli ve hastane çıkışı modelleri ile bayanların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Xses markası ile çeyiz sürecinde ve hamilelik döneminde yüzlerce model ile kafanız karışabilir. Kumaş olarak, 4 mevsim kullanabileceğiniz likralı kumaşları genel olarak tercih eden Markamız. Pijama üretiminde kendini ispatlamış öncü markalar arasındadır. Xses lohusa pijama, Xses lohusa gecelik, Xses lohusa sabahlık modellerini Web sitemizi inceleyerek güvenle satın alabilirsiniz.
 

Bondy Hamile Giyim Modelleri


Yılların eskimeyen yüzü desek, yanılmayız. Bondy 17209 ve Bondy 17213 en çok talep gören modeli ile ilk gün ki heyecanını koruyan Bondy, hem hamilelik hemde çeyiz dönemleriniz de bir çok model bulabileceğiniz ve genel olarak 4 mevsim kullanabileceğiniz likralı, pürüzsüz, soft kumaş özellikleriyle müşterilerimize önerebileceğimiz ürünlerin başında gelmektedir. Stoklarımızda bulunan 17209 Bondy lohusa sabahlıklı gecelik takımı, 17213 Bondy sabahlıklı pijama takımı gibi ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.
 

Haluk Bayram Hamile Giyim Modelleri


Baha tekstil olarak bildiğimiz, Lohusa markaları arasında en eski firmaların başında olan Haluk Bayram, yaz ve kış sezonu olmak üzere her sezon 10’larca model üretmektedir. Kış sezonu üretilen ürünler genel olarak kalın kumaş olarak üretilmektedir. Kumaşları likralı olduğu gibi kaliteli kumaşlar kullanan markamız, Yoğun talep gördüğü için kısa süre içinde stokları tükenmektedir. Haluk Bayram hamile elbise modelleri ile beklediğiniz konforu en uygun fiyatlar ile yaklayacaksınız. Ürünleri arasında Haluk Bayram lohusa sabahlık, Haluk Bayram lohusa gecelik, Haluk Bayram lohusa pijama takımları, kot pantolon ve hamile jean bulunmaktadır.
 

Artış Hamile Giyim Modelleri


Kişiye özel şık ve modern tasarımları ile oluşmuş bir kitlesi bulunan Artış markamız, sizlere güvenle önerebileceğimiz modelleri ile kış ve yaz dönemine özel olarak tasarlanan ürünleri ile rahatlığı fazlasıyla hissedeceksiniz. Artış lohusa sabahlık, Artış lohusa pijama, Artış lohusa gecelik modelleriyle hamilelik ve lohusalık sürecinizde doğru tercih yaptığınızı fazlasıyla hissedeceksiniz.
 

Feyza Hamile Giyimi


Feyza Collection, her 2 sezon için özel olarak tasarımlar üretmektedir. Rahatlıkla ifade edebiliriz ki lohusa grubunda, her sezon tutulan bir kaç modeli ile sezona damga vurmaktadır. Son dönemlerde daha çok spor lohusa takımları ile raflarımızı süsleyen Feyza markamız, Feyza lohusa sabahlık, Feyza lohusa gecelik, Feyza lohusa pijama takımları ile kendisine has tarzıyla çok rağbet gören ürünlerini bu sezonda, siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Türkiye’nin her bölge ve şehrine kargo avantajı ile lohusa gecelik takımları ve sabahlıklı gecelik setlerinde şahane modeller ve cazip fiyatlar sunuyoruz. Ürün özellikleri ve beden tablosuna göre sipariş verebilir ya da ‘’Beden konusunda karar veremiyorsanız’’ sekmesine tıklayarak, hamilelik periyodunuzu girerek, profesyonel satış sistemimizden yararlanabilirsiniz.
Geniş kapsamlı ürün ağı, renk ve beden seçenekleri, en yeni model seçenekleri ile online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. Kışlık hamile giyim tarzınıza ve Sürekli güncellenen ve en beğenilen yeni gecelik modelleriyle çeşitlendirilen ürünlerimiz için Whatsapp destek hattından ya da telefon iletişim hatlarımızdan bilgi alabilir, sipariş verebilir, gönül rahatlığıyla tüm ürünlere sahip olabilirsiniz.
   
       
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR