Lohusa Hamile Kadın Girişimcilerin oluşturduğu bir internet mağazacılığı sitesidir.

 

2014 yılında 3 Bayan girişimci tarafından Bursa da küçük bir oda da başlayan macera, Günümüze kadar hızla büyüyerek devam etmiştir. 2014 yılının ilk çeyreğinde tamamen Bebek Giyisileri ve Bebek Aksesuarları ile ilgili el işçilikleri yaparken diğer tarafta Lohusa Bayanların özel olarak taleplerini tasarlayarak devam ettik.


Tasarımlarımız, zaman içerisinde hatırı sayılır oranda talep görmeye başladığında artık tasarımlarımızı imalat ile bütünleştirme kararını aldık. 2014 yılında başlayan maceramız ilk gün ki arzumuzla hızla devam etmektedir. 2014'den bugüne uzanan emeğimizin karşılığında Bursa, istanbul ve Kocaeli de olmak üzere 3 Atölye açarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


3 kişi olarak çıktığımız yolda şuanda çok sayıda çalışanlarımız ile devam etmekteyiz. Bebek Ürünlerinde tamamen tasarım yaparken, şuanda Hamile Bayanlar için Gecelik, pijama takımlarında da imalat yapmaktayız. Hedeflediğimiz kitlelere, Annelerimize ve Yeni bebek bekleyen anne adaylarına daha kolay hizmet ulaştırabilmek için 2017 yılında LohusaHamile.com sitemizi açarak bölgesel çalışmalardan ziyade Global çalışmalar yapmayı amaçlamaktayız. 

 

Düşüncelerimizi, Aktif müşteri Portföyümüze ve Takipçilerimize yansıtırken yeniliklere de açık olduğumuz için birçok firmanın ve marka'nın ürünlerine de sitemiz de yer veriyoruz ve böylelikle müşterimize çeşitlilik sunmayı arzuluyoruz. Türkiye de kendi kulvarın da sayılı şirketlerden birisi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

Bir gün sizleri de aramızda görmek dileğiyle unutmayalım ki bir bebek dünya ya getirirken, Yalnız olmayacak ve mutluluğunuza daima bir ortak bulacaksınız..

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR