1 2 3 ... 13 >

isme Özel Nakışlı Bebek Setleri İle Bebeğinize Bir Anı Bırakabilirsiniz

Annelik, dünyanın en kutlu mesleklerinden birisi olarak kabul edilmiştir. Hamile kalınan ilk andan, yaşamın son anına kadar annelik duygusu kendisini koruyacak ve birçok sorumluluğu omuzlarında taşıyacaktır. Anneler, anne adayı olduklarını öğrendikleri günden itibaren, bebekleriyle ilgili anılar ve hatıralar oluşturmaya başlarlar. Elbette önemli olan, öncelikle hamilelik döneminde anne sağlığı ve sonrasında gelen bebek sağlığıdır. Bebeğin tam ve eksiksiz doğması sonrasında, anneleri büyük bir telaş sarar.
Bunun en önemli yansıması da eşya seçimlerinde gerçekleşir. Kadınların artık bu uğraştan vazgeçmeleri ve tamamen bebekleriyle ilgilenmeleri gerektiğini öneriyoruz. Çünkü biz, sizin istediğiniz ve hayalini kurduğunuz bütün bebek ürünlerini en son kalite ve teknoloji ile üretiyoruz.

 

Kız Bebeklere İsme Özel Kundak ve Bebek Tulumu Üçlü, Dörtlü, Beşli ve Onlu SetKız bebekler için tasarlanan bu üründe, bebeklerin 0-3, 3-6. Aylarına kadar giyebilecekleri bedenler bulunmaktadır. Kalitesi ile uzun yıllar boyunca saklanacak bir ürün olan bu sette, isimli tulup ve isimli şapka bebeklerin adeta tatlılık seviyesini arttıracaktır. Ayrıca 2 adet eldiven ve bebeklerin adeta birer prenses olmasını sağlayacak model detaylı kundaklar, seti tamamlamaktadır. Genel olarak ürünlerde kız bebekler için pembe, pudra, mor ve özel renkler ile nakış kullanılmış ve isimli kundaklarla bebeklerin kullanımına özel bir takım hazırlanmıştır. Kumaş %100 pamuk olmakla birlikte, bebek sağlığına uyumlu şekilde tasarlanan bir dikiş haritasına da sahiptir.
 

Erkek Bebeklere İsme Özel Kundak ve Bebek Tulumu SetleriErkek bebeklerin aksesuar ve eşyalarında, genel olarak beyaz ve mavi uyumu ön plana çıkmaktadır. Bunun için erkek bebeklere hazırlanan setlerde de bu renkler kullanılmıştır. Set içerisinde isimli tulum, isimli battaniye, isimli şapka, 2 adet eldiven, isimli tişört, içlik, pijama ve mendille birlikte, bebeğinizin yemek yerken rahatlıkla kullanabileceği bir önlük de bulunmaktadır. Erkek bebek kundak setlerinde genel olarak mavi melek kanadının detayları kullanılmaktadır. Ayrıca set içerisinde bulunan battaniyede de taç işlemesi bulunur. Tabi isteğe bağlı olarak farklı nakış desenlerini yaptırmayı dilerseniz, buda mümkündür. %100 pamuk kumaştan üretilen erkek bebek setlerinde, ebeveynlerin siparişi sonrasındaki 3 iş günü içerisinde kargo ve ulaşım imkanı ile kısa sürede üretim yapılarak teslimatı yapılmaktadır.  
       
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR