İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

 * DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR ? 

 Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar? 
www.lohusahamile.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi Kargonun tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren "7 GÜN" dür. 

Hangi Ürünlerin DEĞİŞİM veya İADE'si Yapılmamaktadır?
- Mevzuata göre iade ve değişim yapılmayan ürünler,  Sütyen,Atlet,Korse, Külot gibi iç giyim ürünleri, kişiye özel hazırlanan bebek ürünleri ve Sipariş üzerine oluşturulan tac ve terlik modellerinde kesinlikle iade yapılmamaktadır.  İade süresi dolan, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecektir.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?
- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız ARAS Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir. - İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

Değişim İşlemide Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?
 1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargı firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız. 
2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini biz karşılıyoruz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.
 3- Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır. 

 
Değiştirdiğim ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı !
 1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar KAPIDA ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.
 2- KAPIDA ÖDEME HİZMET BEDELİ DAHİL 35TL DIR. TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 35 TL KARGO ÜCRETİ YANSITILIR VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR. KAPIDA ÖDEME TUTARI İLE KARGO ÜCRETİ BİR BİRLERİNDEN AYRI TUTARLARDIR.

 * İADE İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR? 


 Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?
 Ürün iadesi yaptığınız zaman ,ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.
- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz ,taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 5 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir. 
- Ödemenizi debit kart(para kart) ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz 5 iş günü içerisinde iade edilir. 
- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz , tek çekim işleminiz kartınıza 5 iş günü içerisinde iade edilir. 
- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz iban numarasına 5 iş günü içerisinde iade edilir. 

PARÇALI VEYA TÜMDEN İADE :

Siparişlerin Toplam Tutarı önemli olmaksızın, Tümden veya Parçalı iade durumunda Kargo hizmet bedeli kesilmektedir. Eğer sipariş Kapıda Ödeme seçeneği ile satın alındı ise Kargo Hizmet Bedeli 35 TLdir. Bu durumda "Kargo bedeli" ile birlikte "kargo hizmet bedeli" beraber 94,90 TL olacak şekilde iade edilecek tutardan kesilmektedir.
- Ödemenizi Kredi kartı ile yaptı iseniz sadece 59,9 TL kesilmektedir.


 Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi? 
Kapıda ödeme iadelerinde vermiş olduğunuz iban dan kaynaklı bir sorun olabilir. Detaylı bilgi için Müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri ve Whatsapp Hattımız 0850 305 7172

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR