TESLİMAT  SÜRESİ


Siparişleriniz tamamlandıktan sonra Aynı Gün Hafta içi kargoya teslim edilir. İstanbul Avrupa bölgesinden Kargoya verilir 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Ürünlerinizin içerisinde İsme özel ürün mevcut ise Atölyede hazırlanma süresi mevcut olup kargoya verilme süresi değişkenlik göstermektedir.

Farklı zaman süreleri olan bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. 
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından ARAS Kargo ile size teslim edilecektir. 
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. 

lohusahamile.com  alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;  Üretici firmalardan ürün tedarik edilir tarafınıza bu şekilde gönderilir  Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 5 gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR