₺1.169,90 KDV Dahil
₺1.919,90 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺764,90 KDV Dahil
₺1.119,90 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺679,90 KDV Dahil
₺1.119,90 KDV Dahil
%39 İndirim
%39İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺1.189,90 KDV Dahil
₺1.799,90 KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.299,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺979,90 KDV Dahil
₺1.099,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺749,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺794,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
₺839,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
Ücretsiz Kargo
1

Haluk Bayram Lohusa Ürünleri

Haluk Bayram Lohusa takımının kaliteli oluşu kullanılan penye, polar, saten, kadife gibi kumaşların kalitesiyle örtüşür. Dikiş ve diğer aksesuarlardaki görsellik sonrasında incelenir. Haluk bayram lohusa pijama modelleri kumaş kalitesine büyük özen gösteriyor. Yumuşacık kumaşlarla tasarlanan bu ürünler hemen sarkma ve çekme yapmıyor. Aynı zamanda tasarımları modern çizgilere sahip olurken, önden düğmeli, fiyonklu modelleriyle kadınların durumlarına özel olarak da seçilebiliyor. Kadınların rahat etmesi gereken zamanlara özel olarak tasarlanan bu modellerde ön kısımdan açılan küçük pileler hoş ve tarz bir görsel sağlıyor. Altlı üstlü olarak tasarlanan bu modellerin yanı sıra Hırkalı modellerde kadınların oldukça işlerine yarıyor. Dışarı çıkarken üçüncü parça olan hırka kısmını da kullanan kadınlar bu modellerle çok rahat ediyor. Üçlü olarak kullanılan bu ürünlerin bir kısmında hırka olan dış parça polar gibi daha kalın kumaştan tasarlanırken iç kısımları ise daha ince kumaştan ya da penyeden yapılabiliyor. Son derece gösterişli ve kaliteli olan bu modeller, bu dönemleri daha sağlıklı bir şekilde atlatmayı sağlıyor.
 

Haluk Bayram Gecelik Seçenekleri

Pijamalar kadınların zevklerine ve durumlarına göre seçimi yapılabilen giyim ürünlerini oluşturuyor. Bazı kadınlar uzun gecelikleri seçerken bazı kadınlar ise iki ya da üç parçalı olan pijama takımlarının kullanımını seviyor. Kadınlar hasta, lohusa ve hamile olduklarında zevklerinden ziyade sağlıklarına yönelik seçim yapıyor. Haluk bayram lohusa gecelik modelleri bu bakımdan da kadınlara hoş ve fonksiyonel giyim parçaları sunuyor. Kadınlar bu gecelikleri tercih ederek ister hastalık sebebiyle hastaneye yatsınlar, ister hamile isterse lohusa olsunlar rahatlık sağlayabiliyor. Kadınların zevk ve tercihlerine özel olarak şekillenen gecelik modelleri, hem hoş görünürken hem de yumuşak yapısıyla rahatlık sağlıyor.
 

Haluk Bayram Lohusa Pijama Modelleri

Lohusalık dönemi bazen hamilelik sürecinden bile daha zor şartlarda geçebiliyor. Kadınların doğum esnasında yaşamış olduğu sorunlar lohusalık dönemini bir miktar daha uzatırken ağrıları da oluyor. Bu dönemde haluk bayram lohusa pijama takımları kadınların sağlıklı olmasına yönelik olarak da tercih ediliyor. Polar, yün ve penyeden üretilen bu tasarımlar kadınların o dönemde üşümesine de engel oluyor.


 

Haluk Bayram Lohusa Gecelik Seçenekleri

Lohusalık döneminde pijama takımı kullanmak yerine gecelik kullanmak isteyen kadınlar için haluk bayram lohusa gecelik modellerinde de tarz ve konforu bir arada sunuyor. Bu modellerde hem konfor hem de görsel dizayn öne çıkıyor. Lohusa olan kadınların bu dönemlerini en kaliteli ve rahat olarak geçirmeleri için tüm detaylar tasarımlara yansıyor. Hamilelik, lohusalık gibi zor süreçler bu seçimlerle daha rahat geçirilebiliyor. Bunun yanı sıra görünüşleri de güzel olan gecelikler kadınları oldukça rahat ettiriyor. Hastalık ve diğer anlamlı günlerde kullanılan pijama ve gecelik takımları kadınları saygın bir görsele kavuşturuyor.  
       
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR