ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

FC Fantasy Giyim Ürünleri

Giyim sektöründe öncü firmalardan biri olan fc Fantasy pijama, modanın tüm gelişmeleri yakından takip ederek kullanıcılara en yeni ürünlerle hizmet sunuyor. Özellikle her sezon için hazırlanan ürünler modanın kalbi olmaya devam ediyor. İnsanların ihtiyaçları ve zevkleri göz önünde bulundurularak tasarlanan FC Fantasy lohusa giyim ürünleri her bedene hitap ediyor. Kullanımı ile son derece rahat ve şık bir duruşa sahip olan bu ürünler en çok bayanlar tarafından ilgi görüyor. Marka kullandığı canlı renkler ile kişilere birden fazla seçenek sunuyor. Sezona özel hazırlanan kreasyonlar takipçileri ve kullanıcıları ile kısa sürede buluşuyor.
 

FC Fantasy lohusa Pijama Takımları

FC Fantasy pijama modelleri içerisinde üçlü takımlar, önden düğmeli lohusa takımları, büyük beden pijama takımları, saten pijama takımları, anne kız pijama takımları, polar lohusa pijama takımı, kadife lohusa pijama takımı, çiftlere özel pijama takımları bulunur. Tüm bu modeller Anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. 4 mevsim kullanıma uygun olan pijama modelleri içerisinde kısa kollu pijama takımları da dikkatleri çekiyor.
 

FC Fantasy Gecelikler

Bayanların vazgeçilmez ürünleri içerisinde yer alan gecelikler en çok tercih edilen iç giyim ürünleri içerisinde yerini alır. FC Fantasy gecelik ürünleri firma tarafından her detayı düşünülerek tasarlanmıştır. Sektörün ayrıcalıklı ürünleri içerisinde yer alan gecelikler cilde zarar vermeyen sağlıklı ve kullanışlı kumaşlar kullanılarak hazırlanır. Her bayanın iç dünyasına hitap eden geceliklerdeki dantel ve gipür detayları estetik bir görünüm kazandırır. Her bayanın zevkine ve tarzına hitap eden FC Fantasy gecelikler kolay kullanımı sayesinde bayanların rahat bir uyku keyfi yaşamasına yardımcı olur.


 

Lohusa Bayanlara Özel İç Giyim Ürünleri

FC Fantasy iç giyim markası anne ve anne adaylarını da düşünerek sağlıklı ürünler hazırlıyor. Şık ve estetik bir şekilde tasarlanan FC Fantasy lohusa pijama takımları A kalite kumaşlar kullanılarak hazırlanmıştır. Kullanışlı bir şekilde hazırlanan lohusa pijama takımları hem hamilelik sürecinde rahatlıkla giyilebilir hem de emzirme döneminde son derece konforlu bir şekilde kullanılır. Emzirme kolaylığı sağlaması ise bu pijama takımlarının en önemli özelliğidir. Hazırlanan takımlar ilkbahar-yaz sonbahar-kış dönemine uygun kumaşlar kullanılarak üretilir. Lohusa takımları içerisinde lohusa geceliği sabahlığı ve alt üst takımlar bulunur. Renk seçeneğine uygun olarak tasarlanan bu ürünler bebeğin cinsiyeti doğrultusunda da tercih edilebilir. Sabahlıklar ve alt üst takımlar üzerinde kullanılan dantel detayları takımlara şıklık ve zarafet katar. Görüntüsü, kalitesi ve şıklığı ile lohusalık sürecinde kadınların en büyük yardımcısı olan bu takımlar cilde zarar vermeyen kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Annelerin konforu ve şıklığı düşünülerek tasarlanan FC Fantasy pijama takımları her bayanın dolabında bulunması gerekir. Bu takımlar özel zamanların vazgeçilmez ürünleridir. Anne adaylarının en hassas olduğu dönem olan lohusa dönemini en iyi şekilde geçirmek amacıyla lohusalar için tasarlanan giyim ürünleri tercih edilir. Bu ürünlerin başında lohusa geceliği gelir. Rahimde meydana gelen değişim nedeniyle anne adayları rahat hareket edemezler. Bu nedenle bu süreci en iyi şekilde atlatmak için lohusa geceliği kullanılmalıdır. Vücuda baskı yapmayan özellikle de süt kanallarını zorlamayan FC Fantasy lohusa gecelik takımları tamamen konfor amaçlı üretilmiştir. Hava alabilen yapıya sahip olan bu gecelik çeşitleri renk seçenekleri ile de anne adaylarına kolaylık sağlıyor. 
       
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR