ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Coşku Hamile ve Lohusa Pijama Takımları

Pijama takımları mevsim gereksinimlerine göre sonbahar kış veya ilkbahar yaz olacak şekilde üretimleri yapılmaktadır. Kadın ve erkeklere hitap eden tasarımları ile her zevke göre ve her bütçeye uygun üretimler yaparak her kesimden müşteriyi memnun etmektedir. Eşler için aynı renk ve modelde çeşitlerin üretimi yapılarak eşlerin birbiriyle uyumlu pijama giymelerine olanak sunmaktadır. Fermuarlı, düğmeli veya kapüşonlu şekilde üretimleri yapılan pijama takımları pamuk kumaştan üretildikleri için terleme yapmaz. Farklı renk ve desene sahip şekilde üretimler yapılarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanılan kumaş boyaları kanserojen yapmayan ve insan sağlığı üzerinde herhangi bir yan etkisi yoktur. Soğuk ve uzun kış gecelerinin sıcak ve rahat hale getirilmesi için sonbahar kış koleksiyonu, sıcak ve uzun yaz gecelerinin aynı şekilde rahat geçmesini sağlamak adına ha ilkbahar yaz koleksiyonu kullanıcıları memnun etmektedir. Kaliteden ödün vermeden üretimler yapmaya devam edelim Coşku lohusa pijama modelleri uygun fiyat seçenekleri ile herkesin rahatlıkla alabileceği giyim ürünleri arasında bulunur. Renk ve desen etrafında zengin bir koleksiyona sahip olan Coşku tekstil ürünleri isteğe göre resim ve logo baskı pijama takımları da üretmektedir.
 

Hamile ve Lohusa Pijama Takımları

Her bayanın hayali olan anne olmak çok kutsal ve güzel bir duygudur. Hamilelik süreci bayanlar için zorlu ve heyecanlı bir süreçtir. Bu dönemde bayanlarda görülen fiziksel değişimler giyim noktasında bayanları zor durumda bakmaktadır. Coşku tekstil ürünleri anne adaylarının ihtiyaçlarını karşılayacak rahat ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan pijama takımları üreterek hamilelik sürecinin kolay geçmesini sağlamaktadır. Doğum sonrasından başlayarak yaklaşık 40 gün sürecek olan Lohusa dönemi giyimi de bayanlar için önemlidir. Bu dönemde annenin bebeğin rahat hem gelebileceği ve rahat edebileceği cildinde herhangi bir reaksiyon oluşturmayacak pijama takımlarının tercih edilmesi önemlidir. Doğum yapan anneler en az 1 yıl bebeklerini emzirmek zorunda kaldıklarından dolayı bu ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip pijama takımları kullanmalıdır. Kaşınma ve terleme yapmayan Coşku pijama takımları leke tutmama noktasında da ciddi avantaj sağlayacaktır. Hamilelik sonrasında doğum yapan annelerin ziyaretçileri çok olduğundan dolayı kullanacağı pijama takımları mutlaka şık ve estetik olmalıdır. Estetik olmanın yanında annenin rahat hareket etmesini sağlayacak ve bebeğini olan ilgisini azaltmayacak özelliklere sahip olmalıdır. Anne bebek arasındaki duygusal bağın güçlenmesine yardımcı olacak, ayrıca anne ve bebeğin psikolojisi üzerinde olumlu katkı sunacak renk seçenekleri bulunmalıdır. Farklı tasarımları ile sektörde üretimler yapan ve birçok firmaya ilham kaynağı olan Coşku tekstil ürünleri kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir.
 

Coşku Pijama Modelleri

2004 yılında kurulan Coşku tekstil kurulduğu günden bugüne eşofman ve pijama takımları üreterek sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır. Tecrübeli ve dinamik kadrosu araba Dünya trendlerini yakından takip ederek müşteri memnuniyetini yakalamayı hedeflemektedir. Yapılan araştırmalarda Coşku tekstil ürünleri Güven ve kalitenin simgesi haline gelmiştir. İş piyasa odaklı üretim yapan Coşkun tekstil ürünleri yurt dışında bulunan mağazaları aracılığıyla ciddi manada ihracat gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sunmaktadır. Yeni model ve tasarımlar ile üretim hacmini her gün arttıran Coşku tekstil dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Özgün ve zengin koleksiyon sahibi olan Coşku tekstil ürünleri 3 aylık periyotlarla kendini yenileyerek üretimlere devam etmektedir. Ülke içinde ve yurtdışındaki düzenlenen moda fuarlarına katılarak farklı fikirler edinerek bu doğrultuda koleksiyonlarını güncellemektedir. Sektörde öncü konumunda bulunan Coşku pijama ürünleri kullanıcısına sağlamış olduğu konfor ve rahat müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.          
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR