Çağrı Pijama Modelleri

Çağrı Giyim seçkinliği ve kaliteyi hedef alarak her geçen gün hazırladığı iç giyim ve pijama ürünleri ile bayanların iç dünyasına hitap ediyor. Evlilik hazırlığında olanlar, anne olmaya gün sayanlar ve ev içerisinde rahat ve konforlu iç giyim ürünleri kullanmayı tercih edenler Çağrı pijama modelleri tercih ederek üst düzey rahatlık sağlayabilirler. Birçok satış noktasında çağrı pijama ve iç giyim ürünlerine yönelik farklı özellikte ve renkte ürünler mevcuttur. Değişen dünyaya hızlı ayak uyduran firma modaya yön vererek en yeni ve en güncel çalışmalarını tüketiciler ile buluşturuyor.
 

Çağrı Gecelik Kullanmanın Önemi

Gece uyurken tercih edilen kıyafetler içerisinde önemli bir yere sahip olan gecelikler rengarenk yapıları ile dikkatleri çekiyor. Çağrı marka gecelikler bayanlar ve lohusa anneler düşünülerek tasarlanmıştır. Bu doğrultuda gecelik almayı tercih eden herkesin kendi zevk ve isteğine uygun doğru modeli bulacağı çağrı iç giyimde her dönem yeni sezon ürünler sergilenir. Dört mevsim rahatlıkla kullanılan çağrı gecelik çeşitleri farklı model ve kumaş özelliğine sahip bir şekilde üretildi. Vücudun hassas yapısı düşünülerek üretilen Çağrı gecelik modelleri hassas kumaş özelliğinden dolayı ciltte herhangi bir kızarıklık ve tahrişe neden olmaz. Nefes alma özelliğine sahip gecelikler gece boyunca kaliteli bir uyku için ideal ürünlerdir
 

Lohusalık Döneminde Giyim

Zorlu doğum sürecinin ardından bayanlar için yeni bir dönem başlar. Lohusalık dönemi olarak adlandırılan bu dönem doğum sonrası 1,5 aylık zaman dilimini kapsar. Bu zaman içerisinde anne adayının vücudu yeniden toparlanmaya başlayarak eski hali almaya başlar. Anne ve bebeğin en hassas olduğu bu dönemde giyim önemli bir husustur. Yeni doğum yapmış bayanın rahat edebileceği kıyafetler tercih edilmelidir. Bu doğrultuda Çağrı lohusa pijama modelleri son derece kullanışlı ürünlerdir. Rahat kesimleri ve kolay kullanım özelliklerinden dolayı anne adayına her türlü imkânı tanır. Lohusa pijamaların en önemli özelliği ise emzirme konusunda anneye kolaylık sağlamasıdır. Çağrı lohusa pijamaları anne tarafından gün içerisinde konforlu bir şekilde kullanılabilir. Aynı şekilde pijama takımları üzerinde hazırlanan sabahlıklar gece sık uyanan anneler için büyük bir avantaj sağlar. Çünkü lohusalık sürecinde anne adayının bel ve karın bölgesini sıcak tutulması gerekir. Takımlar üzerinde kullanılan sabahlık anne vücudunu sıkıca sarılarak üşümesini önler.

 

Çağrı Lohusa Gecelik

Lohusa takımları kadar büyük bir ilgi gören gecelikler de lohusalık sürecinde kullanılır. Çağrı iç giyim tarafından tasarlanan lohusa gecelikler genellikle önden düğmeli olarak dizayn edilmiştir. Geceliğin boyu ve üzerindeki sabahlık tamamen kişilerin tercihi doğrultusunda kullanılır. Çağrı lohusa gecelikler modern renk ve çizgiler doğrultusunda tasarlandı. Sade, çiçekli ve çizgili kumaş seçenekleri bulunur. Yenilikçi teknolojilerle üretilen lohusa gecelik ve takımlar Çağrı iç giyimde alınır. 

Çağrı İç Giyim Fiyatları

Çağrı iç giyimde her bütçeye uygun, hitap eden ürünler bulunur. Pijama takımları, lohusa takımları, lohusa gecelikleri, sabahlıklar ve daha birçok ürün Çağrı markası adı altında farkı satış sitelerinde tüketicilere sunulur. Çağrı giyimde ürünlerin fiyatı farklılık gösteriyor. Ürünün yeni sezon olması ve üst sınıf kaliteli kumaşlar kullanılması fiyatını doğrudan etkiler. Bu doğrultuda kaliteli kumaş dokusuna sahip Çağrı iç giyim ürünleri güvenilir bir şekilde tercih edilir.