Lohusalık Döneminde Gecelik Seçimi

lohusa giyim, hamile giyim

Lohusalık dönemi süresince kadınların ihtiyacı olan gece konforlarını sağlayan gecelikler son derece önemlidir ve kadının bu özel durumu düşünülerek firmamız tarafından gerekli rahatlık yaratılması sağlanması amacıyla tasarlanmakta ve üretilmektedirler. Firmamız lohusa kadınların sağlıklarını ve konforlarını düşünmenin yanı sıra fizyolojik ve psikolojik yaşadıkları durumlarını göze alarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

  Lohusa Kadın İçin Gece Giyiminin Önemi?

  Doğum sonrası kadın hayatının en hassas ve özel dönemini geçirmektedir. Lohusalık dönemi kadının bebeği ile ilk tanıştığı ve ilk etkileşimi gerçekleştirmeye başladığı özel bir dönemdir. Bu hassas dönemde kadın geceleri bebeğini emzirmek, gazını çıkartabilmek, uyutabilmek ve bebeğinin huzurunu sağlayabilmek amacıyla uzun süreler uyanık kalmaktadır.

  Bu noktada kadının giyindiği geceliğinde bu özel dönemini kolaylıkla atlatmasını sağlayacak tasarımda olması gerekmektedir. Firmamız lohusa gecelik modellerinde kadının şıklığından taviz vermeden ancak tüm konforunu sağlayacak tasarımlar gerçekleştirmektedir.

  Dokusu son derece yumuşak, pamuklu, emzirme kolaylığını sağlayan, hareket kabiliyetini kısıtlamayan ancak şıklığından taviz vermeyen pek çok model ile kadınların lohusalık dönemlerini konforlu geçirmelerini sağlayacak modelleri ile kadınları düşünmektedir.

  Lohusa Kadının Gecelik Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  Lohusalık dönemi doğum yapmış kadın için belki de hayatı boyunca yaşayacağı en özel dönemlerin başında yer almaktadır. Doğum gerçekleştirmiş kadın lohusalık dönemini geçirirken psikolojik ve fizyolojik olarak hassas bir süreçten geçmektedir.

  Hem kendisi hem de bebeği için bu özel dönem kadının bebeği ile ilk birlikte zaman geçirdiği, bağ kurduğu hassas bir süreçtir. Psikolojik detayların yanı sıra fizyolojik olarak da kadın için önemli bir dönemeçtir. Yeni doğum yapmış kadın sağlık açısından hassas bir dönemden de geçmektedir. Bu süreç içerisinde kadının terlememesi, vücut ısısını koruması gerekmektedir.

  Aynı zamanda bebeğinin beslenmesini ve tüm bakımlarını gerçekleştirdiği bir süreçtir. Firmamız tüm bu özel durumları düşünerek lohusa gecelik modellerinde kadının fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılayacak ve beraberinde kadının şıklığından da taviz vermeyecek modelleri ile lohusa kadının gece giyimini dizayn etmektedir.

  Lohusa Gecelik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Firmamız lohusa kadının tüm ihtiyaçlarını düşünerek gecelik seçimlerinde kadınlara pek çok alternatif ile yardımcı olmaktadır. Şıklıklarından hiçbir şey kaybetmeden, dokusu pamuklu kumaşlar ile sağlanan en kaliteli tasarımları lohusa kadınların mutluluğu için tasarlamaktadır.

 

 Lohusa gecelik modellerindeki pek çok çeşitlilik bu süreci geçiren kadınlar için kolaylar sağlamaktadır. Şıklıktan taviz verilmeden konfor yaratılmaktadır.

  -Lohusa kadınlar geceleri çocuklarının beslenmeleri, altlarının değiştirilmesi, uyutulmaları amacıyla pek çok kez uyanmakta ve bu bakımları gerçekleştirmektedirler. Bu nedenle kadının kolay hareket etmesini sağlayacak gecelikler seçmeleri gerekir.

  -Lohusa kadın kendi sağlığını düşünerek pek çok hareket gerçekleştirirken kendi sağlığını da düşünmeli gecelik seçimlerinde pamuklu modelleri seçmelidir.

  -Lohusa kadın gecelik seçiminde emzirmenin ne kadar önemli olduğunu bilerek önden düğmeli, kolay açılabilir seçimler yapmalıdır.

  Tüm bu ayrıntılar düşünülerek yapılan seçimler kadının geceleri çok daha rahat etmesini sağlamaktadır. Gecelik seçiminde şıklığından ve beraberinde konforundan taviz vermek istemeyen kadınlar daima firmamızın lohusa kadınlar için özel ürettiği geceliklerden yana seçimlerini gerçekleştirmektedir.

Etiketler: lohusa giyim, hamile giyim
Eylül 04, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR