Lohusa Pijama Takımlarında Yeni Modeller Neler

Lohusa Pijama Takımlarında Yeni Modeller Neler

Kadınların doğumdan sonra giymek üzere sipariş ettikleri lohusa pijama takımları öne çıkan modelleriyle satışa çıkarılıyor. Şık tasarımlarının yanı sıra konforlu bir giyim vaat eden bu ürünler tamamen kaliteli kumaşların bir araya getirilmesiyle imal edilmiştir. Önceleri beyaz ve lacivert gibi ana renklerde üretilen modellerine 2019 yılı itibariyle birçok alternatif renk de eklenmiştir. Takım halinde satıldıkları için alıcılar tarafından çok daha hesaplı bulunmaktadır. Lohusa pijama takımları kategorisine girerek en yeni ürünleri incelemek ve beğenilen ürünleri sepete eklemek mümkündür.

  Kolları Güpürlü Pijama Takımları

  Önceleri daha çok elbise ve bluz gibi ürünlerde kullanılan güpür detayları artık bu pijama takımlarında da mevcut. Kol kısımlarında yer alan güpür süslemeleri bu ürünlerin çok daha estetik görünmesini olanaklı kılıyor. Uzun olan bu takımlarda sabahlık seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede hem sonbahar ve kış mevsimlerinde, hem de gündüz ve gece vakitlerinde giyilme imkanı sunmaktadır. Gizli emzirme özelliği de diğer takımlarda olduğu gibi bu modellerde kadınlara büyük kolaylık sağlıyor. Belden rahatlıkla ayarlanabilir ve her ölçüye göre bedenleri bulunmaktadır.

  Bir Diğer Seçenek: Kolları Volanlı Takımlar

  Bir diğer alternatif ürün kolları volanlı olarak tasarlandı. İlkbahar ve yaz aylarında mevsimlik olarak tercih edilen bu renklerde gri, beyaz ve ekru gibi açık renkler revaçta. Pamuklu kumaştan imal edildiği için en sıcak yaz günlerinde bile terletme yapmaz. Anti-alerjik özellikleri sayesinde hassas ciltlere sahip olanlar için bile uygundur. Ürün önerileri kısmına tıklandığı takdirde tavsiye edilen lohusa pijama takımları arasında bu modelleri görmek mümkündür. Aynı zamanda ürünü daha önce satın alıp giyen kişilerin yorumları okunabilir ve takım hakkında bilgi sahibi olunabilir.

  Dantelli ve Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımları

  En yeni modelleri arasında dantel motifleriyle süslenmiş olan takımlar yer alıyor. Özellikle genç annelerin tercih ettiği bu ürünlerde yüzde yirmiye varan indirimler de yapılıyor. Bu sayede bu şık ürünleri çok daha uygun fiyatlarla satın alma ayrıcalığı tüm potansiyel alıcılara sunulmuş oluyor.

  Sabahlığın ön yüzeyinde yer alan dantel işlemeleri tamamen özgün motiflerin bir araya getirilmesiyle temsil ediliyor. Beden kısımları S'den başlayıp M ve L ölçülerine kadar uzanmaktadır. İsteyenler için büyük beden olan modeller de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Bu ürünler de pamuklu kumaştan üretilmiş olup özellikle ilkbahar - yaz zamanlarında giyilebilir.

  Beden konusunda kararsız kalanlar için ekstra bir satın alma avantajı da sunuluyor. Beğenilen dantelli ve sabahlıklı lohusa takımının altına boy, kilo ve gebelik haftası yazılabilir. Bu sayede sistem en uygun bedenin hangisi olduğunu otomatik olarak çıkartıp alıcıya o modeli önerir. Alternatif renkler arasında lila, ekru, pudra gibi canlı renkler de bulunuyor. Sipariş edilen tüm takımlar aynı gün içerisinde kargoya verilip toplamda 3 iş günü içerisinde Türkiye'nin her şehrine gönderilmektedir. 

Etiketler: lohusa pijama, lohusa pijaması, lohusa gecelik, lohusa tacı, lohusa terliği
Haziran 13, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR