Lohusa Pijama Takımlarında Güncel Seçenekler Neler

lohusa pijama, lohusa pijaması, lohusa gecelik, lohusa tacı, lohusa terliği

Kadın alıcıların lohusa setleri başta olmak üzere bir hayli değişik kategoriden görsellerini inceleyebileceği lohusa pijama takımları yüzde kırka varan indirimleriyle satışa çıkarılıyor. Mankenlerin üzerinde temsil ettiği bu ürünler tüm ayrıntılarına kadar incelenebilir ve akabinde kısa bir müddet içerisinde sipariş edilebilir. Sipariş hattı için telefon ve Whatsapp da kullanılabilmektedir. Türkiye'nin her şehir ve kazasına aynı hızlı teslimat parolasıyla gönderildiği bu ürünlerin tahmini teslim süresi 3 iş günüdür. Hafta içleri saat 14:00'a kadar verişen siparişlerin aynı gün kargoya verilmesi de satın alma avantajları arasında gösteriliyor.

 Beyaz, kırmızı, lacivert gibi ana renklere hane sahipliği yapan lohusa pijama takımları pudra, pembe ve turkuaz gibi alternatif renkleri de bünyesinde barındırıyor. Toplam garanti süreleri 2 sene olsa da yıkama direktiflerine dikkat edildiği takdirde bu müddet çok daha uzun ömürlü olabilir. Pamuklu kumaşı sayesinde yalnızca bahar ve yaz aylarında değil sene dört mevsimi giyilebilir. Etrafsal koşullara karşı ekstra dayanıklı olan bu ürünler son derece sıhhatli, dayanıklı ve şık kabul edilmektedir.

 Dantelli Lohusa Pijama Takımları

 Tıpkı lohusa geceliklerinde olduğu gibi lohusa pijama takımları da dantelli işlemeleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Bilhassa sade ve minimal tasarımlardan hoşlanan kadınlar için özel olarak hazırlanmış tüm pijama takımları bu arada gecelik olarak da kullanılabilir. Small'dan başlayan en küçük ölçüleri büyük bedenlere, XXL'a kadar uzanan geniş bir seçkiye sahiptir. Sipariş mertebesinde beden seçildikten sonra hatıranda sipariş yapmak olasıdır. Kendi bedeninden emin olamayanlar ise boyu, kilosu ve gebelik haftasını yazarak kendileri için en uygun bedene sahip olan pijama takımlarının tam listesine erişebilir.

 Sadece kolları ve yakaları dantelli olan modeller en çok satanlar listesinin doruğunda yer alıyor. Bu ürünlerde öne çıkan renkler beyaz, lacivert ve pembedir. Belden ayarlamalı yapısı sayesinde pratik giyimler için de idealdir. Kemer ve benzeri aksesuarlar olmadan kolayca ayar yapılabilir. Doğum sonrası da rahatlıkla kullanılabilen bu modeller havale ile ödenebildiği gibi kredi kartı tek çekim yapılarak da ödenebilir. Kart kullanmayan fakat yeniden de online mağazalardan sipariş vermek isteyenlere özel kapıda ödeme olanağı da sunuluyor.

 Alternatif Lohusa Pijama Takımları

 Dantelli modeller dışında bir diğer seçeneği güpürlü olan seçenekler oluşturuyor. Bunlar da en az dantelli olan sürümler kadar şık ve naif birer tasarıma sahip. Kırmızı ve koyu mavi gibi renkleri ile beraber görüce çıkan güpürlü pijama takımlarında yüzde on ile yüzde otuz farklılık gösteren indirim oranları da mevcut. Alternatif renklere alakası olanlar mint yeşili ve süt mavisi gibi renkleri de hatıranda sipariş edebilir.

 Gül desenli olan modelleri ise bilhassa genç annelerin seçenek ettiği bir başka üründür. Siyah rengin üzerindeki beyaz gül desenleri son derece özgün çizgilere sahiptir. Önden düğmeli pijama takımları ise son seçenekler arasında bulunuyor. 

Etiketler: lohusa pijama, lohusa pijaması, lohusa gecelik, lohusa tacı, lohusa terliği
Ağustos 16, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR