Hamile Giyim Ürünlerinde Yeni Modeller

lohusa pijama, lohusa pijaması, lohusa gecelik, lohusa tacı, lohusa terliği

Başta emzirme aletleri olmak üzere bir hayli değişik ürün hamile giyim kategorisinde yeni sahiplerini bekliyor. Hamileliğin şıklık ve konfor talepleri baz alınarak satışa çıkarılan bu ürünler uygun ücretleri ve satın alma seçenekleriyle de müşteri memnuniyeti sağlıyor. Satışta ve stokta olan tüm modellerin görselleri incelenebilir ve dakikalar içerisinde sipariş edilebilir.

 Emzirme Atletleri ve Ürün Seçenekleri

 Pratik kullanımlarıyla büyük kolaylık sağlayan emzirme atletleri son beş sene en çok satan hamile giyim seçenekleri içerisinde bulunuyor. 80 bedenden başlayan ölçüleri 100 bedene kadar çıkabiliyor. Bu sayede bedenine göre emzirme atleti bulmakta güçlük çeken alıcılara da büyük kolaylık sağlanmış bulunuyor. Ana renkleri arasında beyaz ve ekru renkleri bulunuyor. Ancak siyah ve koyu lacivert gibi renk alternatifleri de mevcut. Pamuklu kumaştan imal edildiği için terletme yapmaz ve cildi tahriş etmez. Doğum sonrası da kolayca kullanılabilir. İnternette beğenilen bu atletler, istenildiği takdirde Whatsapp ve telefon üzerinden de sipariş edilebilir.

 Lohusa Korseleri ve Öne Çıkan Özellikleri

 Doğum sonrası sıklıkla giyilen özel korseler birçok farklı seçeneğe ayrılıyor. Bunların başında agraflı double bel korseleri gelmektedir. Göğsü tamamiyle açıkta bırakan korseler de en çok satanlar listesinde yer alan bir diğer üründür. Açık atlet yapısı sayesinde hem hareket etmeyi hem de emzirmeyi kolaylaştırır. Siyah ve beyaz renkleri dışında ten rengi de fihristlerden seçilebilir.

 Bu hamile giyim fihristi diğerlerinden farklı olarak yüzlerce farklı alternatif ürünü çatısında topluyor. Bunlardan bir ötekisi de toparlayıcı boxer işlevi gören korselerdir. Paçalı yapısı sayesinde her bölümü kolayca ayarlanabilir. Korsenin askıları da mevcuttur. Alıcılar bu koseyi hem askılı hem de askısız olarak giyebilir. Teknoloji desteğiyle imal edilen ürünlerin beğenilen bir diğer özelliği de var. İstenildiği takdirde bu korseler bir beden küçültülebilir. Ani kilo veren kadınlar aynı korseyi uzun ömürlü olarak kullanabilir. Sırtı straplez kesim olan bu modeller havale ve kapıda ödeme olanaklarından yararlanılarak satın alınmaktadır.

 Korse Seçeneklerinde Diğer Alternatifler

 Külotlu etek korseler de alternatif olarak değerlendirilebilecek bir diğer üründür. Yalnızca göbek bölgesinde değil kalça ve bel bölümünde da toparlanma sağlamaktadır. Ambalaj muhtevanında külot da yer almaktadır. Ansızın fazla ürün alındığı için yapılan indirimler cep arkadaşı olarak tanımlanıyor. Mideli ve paçalı korseler için de aynı kategoriye giriş yapılabilir. Bu korseleri diğerlerinden ayıran en ehemmiyetli özellik, kaymayı önleyen silikon bantlara sahip olmasıdır. Yüzden doksandan fazlası polyamid kumaşından imal edilmiştir. Elastan kumaşı da kullanıldığı için esneme hissesi oldukça yüksektir.  Göğsünün alt bölümü balen destekli olan en yeni modeller de satışa çıkarıldı. Bu modellerde en çok seçenek edilen renkler ise siyah ve lacivert gibi koyu renklerdir. Dikişsiz kumaştan üretilen bu korseler konforlu giyimler için idealdir. Son seçenekler arasında yüksek bel slip külotlar ve boydan paçalı korseler bulunuyor. 

Etiketler: lohusa pijama, lohusa pijaması, lohusa gecelik, lohusa tacı, lohusa terliği
Ağustos 12, 2019
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR