ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

FLz Lohusa Giyim Ürünleri

Seçkinliği ve kaliteyi hedef alan marka bayan pijama ve gecelik takımları ile bayanların iç giyim dünyasına yön veriyor. Uyku şıklığına önem veren bayanlar FLZ lohusa giyim pijama takımları ile hem güzel bir görünüm elde ederken hem de gece boyu rahat bir uyku çekilir. Çağın gereklerine uygun çeşitli kumaşların ve renklerin kullanıldığı FLZ giyim ürünleri sektörde önemli bir konuma sahiptir. Bu doğrultuda birçok satış noktasında müşterileriyle buluşan ürünler büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Dış giyim ürünleri kadar iç giyim ürünlerinin de artık yeni gelişmeler ve trendler doğrultusunda alındığı unutulmamalıdır. Bu nedenle firmalar yenilikçi gelişmeler doğrultusunda farklı tasarımlar ile ihtiyaçları karşılamaya çalışır. FLZ giyim bu konuda yeniliği seven müşterilerin en büyük yardımcısıdır.
 

Flz Pijama Keyfi

Son zamanlarda insanlar evde daha fazla vakit geçirmeye başladı. Bu nedenle günlük kullanıma uygun rahat pijama takımları ile dinlenmenin keyfine varılıyor. FLZ pijama modelleri insanlara seçenek imkânı sunuyor. Hem ev içerisinde rahatlıkla giyilen uyku kıyafetleri kaliteli bir uyku için de büyük role sahiptir. Anne Adaylar için Sade ve şık tasarlanan FLZ lohusa pijama takımları dolapların vazgeçilmezi ürünüdür.
 

Flz Gecelik Çeşitleri

FLZ gecelikler rahat formu ve kesimiyle kişinin kendini huzurlu ve konforlu hissetmesine yardımcı olur. Hava koşullarına uygun bir şekilde tasarlanan FLZ gecelik ürünleri her an şık ve dikkat çekici olmak isteyen bayanların vazgeçilmez uyku giysisidir. FLZ gecelikler içerisinde en dikkat çekici ürünler ise fantezi gecelik takımlarıdır. Bu takımlar içerisinde gecelik ve sabahlık takımları set halinde bulunur. Takımlardaki dantel detayları kadınların çekiciliğini artırıyor. Uzun ve kısa gecelik modelleri ile kişilerin zevk ve isteklerine cevap veren FLZ giyim kaliteli kumaşlarla insanların sağlığını da koruyor.


 

Flz Lohusa Setleri

Lohusa bayanlar için tasarlanan ve doğum sonrası giyilen rahat kıyafetler FLZ giyim ile daha konforlu hale geliyor. Lohusa takımlar alınırken daha çok set halinde hazırlanan parçalar tercih edilir. Hazırlanan ürünler içerisinde gecelik, sabahlık ve alt üst takımlar bulunur. Zarif ve şık parçalardan meydana gelen FLZ lohusa pijama takımları hava geçirgen özelliğine sahip olduğu için annenin daha rahat bir gün geçirmesine imkân tanır. Anneyi ve yeni doğan bebeği ziyarete gelen kişiler bu lohusa takımlar ile karşılanır. Hem gece kullanımına uygun hem de gün içerisinde rahatlıkla giyilen bu modeller kolay emzirme özelliğine sahiptir. Zorlu doğum sürecinden sonra özel olarak alınan lohusa takımlar anne adayı tarafından giyilir. Daha sonra bebeğini kucağına alan annenin fotoğrafı çekilir. Bu nedenle lohusa takımlarının gösterişli ve güzel olması gerekir. Bu unutulmaz anları resmetmek ileride güzel anılar olarak kalır.  
       
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR