ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Artış Giyim Ürünleri

Ülkemiz tekstil cennetlerinden biridir. Yurt dışındaki birçok ülkeden sadece giyim odaklı alışveriş yapmaya gelen turist vardır. Bunun adı tekstil turizmidir. Çünkü ülkemiz uygun fiyatlarla çok kaliteli giyim ürünleri satmaktadır. Bunlardan biri sektörde adını duyurmayı başarmış olan Artış giyimdir. Özellikle Artış giyim ürünleri uzun zamandır verdiği güvenilir hizmet ile dikkat çekmektedir. Tek tip olmayarak her kadına hitap etmeyi amaçlamıştır. Asıl kitlesi kadın giyim üzerine kurulmuştur. Amaçları evde şıklık ve rahatlığı bir arada tutmaktır. Her bedenden kadına hitap etmek için büyük beden de üretmektedirler. Beden skalası olarak S, M, L, XL, XXL bulunmaktadır. Amaçları müşterilerine en iyi hizmet vermek olan Artış giyim bunu başarmaktadır. Buna ek olarak, hizmetlerini en uygun fiyatlara sağlayarak dikkat çekmeyi ve güven kazanmayı başarmıştır.
 

Artış Giyimde Bulunan Giyim Ürünleri Nelerdir?

Artış giyim ürünleri çok çeşitlidir. Aklınıza gelebilecek birçok renk ile müşteri memnuniyeti arttırılmaya çalışılmaktadır. Kadınlar için gecelik ve sabahlık, lohusa pijaması, ev elbisesi, iç giyim ve pijama takımları bulunmaktadır. Her bedende kadınlara hizmet etmeyi amaçlamıştır. Bundan dolayı, büyük beden de bulunmaktadır. Kadına dışarıda olduğu kadar evdeki giyiminde de yardımcı olmak Artış giyimin amacıdır. Şık ev elbiseleri bunun en büyük örneklerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.
 

Artış Giyim Pijama Modelleri Nelerdir?

Kadınlar kendilerini her zaman güzel ve bakımlı hissetmek ister. Ama bunun rahat olması da şarttır. Saten, viskon, pamuklu ve daha birçok kumaştan pijama takımı mevcuttur. Artış pijama modelleri her tarza hitap etmektedir. Hamile, genç veya yaşlı her yaştan insan için uygun seçenekler bulunur. Yazlık modeller kısa, uzun ara boy birçok seçenekte takım bulunmaktadır. Daha şıklık peşinde olanlar için sabahlığı olan şık saten pijama takımları da vardır. Özellikle çocukları olan kadınlar için anne çocuk pijama takımları en çok tercih edilenler arasında yerini almıştır.

 

Lohusa Bayanlar İçin Zarif Takımlar

Bir annenin bebeğini ilk kez kucağına aldığı zaman oldukça önemlidir. Bu keyifli anı lohusa pijama takımları ile renklendirmek ve güzelleştirmek için ölümsüz hale getirmek gerekir. En iyi açıdan çekilen fotoğraflar unutulmayacak güzel bir anıya şahitlik eder.Aqua lohusa pijamatakımları lohusa bayanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanıp hazırlanmıştır. Doğumdan sonra başlayan ve neredeyse bir buçuk ay süren lohusalık sürecinde anne adayının rahat edebileceği kıyafetler giymesi gerekir. Lohusa pijama takımları annenin vücudunun her tarafını sardığı için sıcak tutar. Çünkü bu dönemde bakım oldukça önemlidir. Lohusa pijama takımları ve sabahlıklar bu konuda oldukça başarılı bir role sahiptir.  

Artış Lohusa Pijama ve Gecelik Modelleri Nelerdir?

Bir kadının en hassas zamanlarından biri doğum ve doğumdan sonraki süreçtir. Hem psikolojik hem fiziksel olarak zor günler geçiren kadınlar rahat etmek isterler. Lohusalık dönemi, doğumdan sonra 40 günlük döneme verilen isimdir. Yeni anne olmuş kadınlar yeni hayatlarında kolaylık ararlar. Bundan dolayı, bu anneler için rahatlık ilk önceliktir. İkinci öncelik ise beden ölçüsüdür. Sürekli değişen vücutlarına uygun beden ölçüsünü Artış lohusa pijama ve gecelik koleksiyonu olarak çok başarılıdır. Ve bu tüm koşturmalara rağmen yıpranmayan, eskimeyen ve rengi atmayan ürünler bu döneme özel hazırlanmıştır. Lohusa döneminde kadının beklenti ve isteklerini iyi gözlemlemiştir. Ve sadece bu dönemdeki kadının ihtiyaçlarına özel olarak koleksiyonları mevcuttur. Artış lohusa gecelik ve pijama takımları terletmeyen pijama ve gecelik takımları aynı zamanda kadınlara şık bir görünümde kazandıracaktır. Artış lohusa pijama, tayt, külot, gecelik ve daha birçok seçenekle çok kaliteli bir hizmet vermektedir.
 

Artış Giyim Gecelik Modelleri Nelerdir?

Gecelikler daha rahat uyumak isteyen hanımlar için üretilmeye ve kullanılmaya başlanmış olan gece giysileridir. Artış gecelik modelleri çok çeşitlidir. Üzerinde dikkatle hazırlanan bu ürünler kadınları hem şık hem rahat ettirmek istemektedir. Özellikle Artış gecelik modelleri birçok kumaşta hazırlanmıştır. Kadife, saten ve pamuk bunlardan sadece bir kaç tanesidir. Uzun ve kısa gecelik, kısa kollu veya uzun kollu gecelik, hamile geceliği seçeneklerden bir kaçıdır. Ayrıca bazı gecelikler set halinde de satılmaktadır. Özellikle yaz aylarında çok fazla tercih edilen gecelikler Artıi giyim ürünlerinin en çok satılanları arasındadır.          
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR